Ayazağa Tekel

Bakım Aşamasında..

AyazağaKurye

Kurumsal
Anasayfa Kurumsal

Ayazağa bölgesinin her yerine 9,95tl başlayan fiyatlarla sipariş vermek için hemen whatsapptan iletişime geçin kapıda ödeyin. Ayazağa Tekel - Maslak Tekel

Ayazağa Paket Servis

Ayazağa Kurye ile Ayazağa'da her yere motor kurye hizmetimiz ile sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa sürede getirmek ve müşterilerimizi mutlu etmeyi Ayazağa Kurye ekibi olarak kendimize borç biliriz.

Ayazağa ve çevre bölgelerdeki siparişleriniz için fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz, Ayazağa çevresindeki bölgelere sipariş vermek için whatsapp hattımızdan doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saati devam etmektedir.

Sipariş Ver

Ayazağa Kurye olarak manav, eczane, market, kozmetik, kasap ve şarküteri alışverişlerinizi sizin için yapıp ayağınıza kadar getiriyoruz.

En taze sebzeyi sizin adınıza seçip, en lezzetli etleri kasaptan alıp, evinize kadar getiriyoruz.

Ayazağa çevresinde 10 kilometre mesafeye kadar servis hizmetimiz vardır.

Hemen sipariş vermek için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz haftanın 7 günü 24 saati devam etmektedir.

Sipariş Ver
Ayazağa Motorla Kurye Siparişi

Neden Ayazağa Kurye

Motorlu Kurye 7/24

Ayazağa motor kurye ile sizler de artık gece gündüz demeden tüm ihtiyaçlarınızı güvenle en hızlı şekilde karşılayabilirsiniz. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet.

Hızlı Teslimat

Siparişlerinizi en kısa sürede getirmek ve müşterilerimizi mutlu etmeyi Ayazağa Kurye ekibi olarak kendimize borç biliriz.

Kurumsal Hizmet

Ayazağa ve çevresinde hızlı ve güvenilir bir kurye hizmeti alarak tüm siparişlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Haklar Saklıdır. - Ayazağa Tekel | Fatih Keskin
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 5993
Whatsapp hattı